WhatsApp
Telefon
  • Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No:21 Nilüfer/Bursa
  • info@bursanakliyeci.net
Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı olarak işyerinizde bulunan eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile herhangi bir zarar görmeden istediğiniz gün ve saatte nakliyesini yapıyoruz. Montaj ve kurulum gerektiren eşyalarınızda montajını ve kurulumunu sağlamaktayız.

Avşar Nakliye olarak Bursa il merkezi ve ilçelerinde bulunan ofislerinizi geniş araç ve uygun fiyatlarımız ile yıllardır taşıyoruz. Sağlamış olduğumuz ofis taşımacılığı hizmetini para iadeli ve sigortalı olarak yapmaktayız.

Eşyalarınızın paketlemesini ister siz sağlayın isterseniz paketleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İşyerinizi mi değiştireceksiniz, ofisinizi mi taşıyacaksınız? Uzun yıllardır ofis taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam eden firma olarak bizler talibiz.

Ofis taşıma işlemi çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Uzman bir ekip ile ofis taşıması yapılmaya çalışırsa çeşitli sorunlar açabilir. Mobilyaların sökülmesi, bilgisayar, monitör ve yazıcı gibi elektronik eşyaların sökülerek tekrar birleştirilmesi işlemlerin özenle yapılması gerekmektedir.

Bu anlamda yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile ofis taşıma hizmetlerimiz devam etmektedir. Bizlere 7/24 saat 0532 635 39 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

“Kaliteyi ve uygun fiyatları uzaklarda aramayınız. Bir telefon kadar sizlere yakınız.”

Ertaş Nakliye – Bursa Nakliye Hizmetleri Ülkemizin dört bir yanına kamyonet, kamyon, tır ve panelvan türü araçlarımız ile mutlu müşteri portföyü ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sosyal medya sayfalarımız: instagram / facebook / twitter

Not: Karayoları Genel Müdürlüğü Yönetmeliğine uygun bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma İşleminin Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle taşınacak olan eşyalar gözden geçilerek en uygun olan araç yada araçlar belirlenir, paketleme işlemi yapılır, iş gücü veya teknolojik cihazlar ile yükleme işlemi yapılır. Daha sonra müşterilerimizin belirtmiş olduğu adrese yine belirtilen gün ve saat içerisinde eşyaların taşıması yapılır. Varsa kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

İsteğinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz. Bizlere 0532 635 39 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizi genel olarak aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

  • Parsiyel Yük Taşımacılığı Hizmeti (Parça eşya taşıma)
  • Komple Yük Taşımacılığı Hizmeti
  • Ekspres Taşımacılık Hizmeti
  • Ofis Taşımacılığı Hizmeti
  • Koli Taşımacılığı Hizmeti
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti
  • Kamyonet Nakliye Hizmeti
  • Eşya Taşıma Hizmeti

Nakliye fiyatlarımızı taşınacak olan eşyanın yoğunluğu, paketleme hizmeti, asansör hizmeti ve mesafeye göre belirlemekteyiz. Talep etmeniz halinde fiyat konusu ile ilgili olarak ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Bursa Nakliye firması olan Ertaş Nakliye kaliteli hizmet, uygun fiyat garantisi vermekteyiz.