WhatsApp
Telefon
  • Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No:21 Nilüfer/Bursa
  • info@bursanakliyeci.net
Komple Yük Taşımacılığı

Komple Yük Taşımacılığı

Komple yük taşımacılığı taşınacak olan eşya, ürün gibi aklınıza gelebilecek olan her türlü materyalin, tek bir noktadan alınarak taşıyacak olan kamyon, kamyonet ve tır gibi araçların tam kapasite doldurularak durmaksızın istenilen noktaya götürülmesi hizmetidir. Komple yük taşımacılığı hizmetinde taşınması istediğiniz eşyaların fazla olması ve tam kapasite kamyon, kamyonet, panelvan ve tır gibi araçların dolması durumunda alınması gereken bir nakliye hizmetidir. Bu durumlarda komple yük taşımacılığı maliyet ve zaman açısında müşterilerimizin yararına olacaktır.

Komple Yük Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

-Nakliye işini yapacak olan firmanın seçimine

-Taşınacak olan eşyaların yoğunluğuna

-İki adres arasındaki mesafeye

-İhtiyaç duyulan süreye

Komple Yük Taşımacılığın sağlamış Olduğu Avantajlar

-Diğer taşıma modellerine göre en uygun olan taşımadır.

-Eşyanız veya ürünleriniz yüklenildiği şekliyle teslim edilir.

-Zaman tasarrufu sağlar.

Komple Yük taşımacılığı Süreci

Öncelikle yükleriniz gözden geçilerek en uygun olan araç yada araçlar belirlenir, iş gücü veya teknolojik cihazlar ile yükleme işlemi yapılır. Daha sonra müşterilerimizin belirtmiş olduğu adrese yine belirtilen gün ve saat içerisinde yüklerin taşıması yapılır. Bu süreçte yüklenen eşyalar tekrar herhangi bir araca aktarılmaz yada başka bir müşterinin eşyası yüklenilmez. Böylelikle yüklerinize herhangi bir zarar gelmez. Araçta başka bir müşteriye ait yük olmadığı için de başka noktalara araçlar uğramaz ve  zaman tasarrufu sağlanır.

Bu tür yük taşımacılığı hizmeti genellikle şehirlerarası transfer işlerinde tercih edilmektedir. Şehir içi transfer işlerinizde kamyonet nakliye ve ekspres nakliye hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Bursa Nakliye olarak yükleriniz büyük ölçekli ise Türkiye’ nin her noktasına kara, hava, deniz ve demiryolu ile komple yük taşımacılığı hizmeti sağlayabiliriz. 7/24 saat 0532 635 39 68 numaralı telefon numaramızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kamyon, kamyonet, panelvan, tır, uçak, denizyolu ve demiryolu komple yük taşımacılığı işinizde bizlerden fiyat ve bilgi almadan karar vermeyiniz. Ülkemizin dört bir yanına kamyonet, kamyon, tır ve panelvan türü araçlarımız ile mutlu müşteri portföyü ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sosyal medya sayfalarımız: instagram / facebook / twitter

Not: Karayoları Genel Müdürlüğü Yönetmeliğine uygun bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.  yılların vermiş olduğu tecrübe ve fiyat avantajları hizmet veremeye devam ediyoruz...

Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma İşleminin Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle taşınacak olan eşyalar gözden geçilerek en uygun olan araç yada araçlar belirlenir, paketleme işlemi yapılır, iş gücü veya teknolojik cihazlar ile yükleme işlemi yapılır. Daha sonra müşterilerimizin belirtmiş olduğu adrese yine belirtilen gün ve saat içerisinde eşyaların taşıması yapılır. Varsa kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

İsteğinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz. Bizlere 0532 635 39 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizi genel olarak aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

  • Parsiyel Yük Taşımacılığı Hizmeti (Parça eşya taşıma)
  • Komple Yük Taşımacılığı Hizmeti
  • Ekspres Taşımacılık Hizmeti
  • Ofis Taşımacılığı Hizmeti
  • Koli Taşımacılığı Hizmeti
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti
  • Kamyonet Nakliye Hizmeti
  • Eşya Taşıma Hizmeti

Nakliye fiyatlarımızı taşınacak olan eşyanın yoğunluğu, paketleme hizmeti, asansör hizmeti ve mesafeye göre belirlemekteyiz. Talep etmeniz halinde fiyat konusu ile ilgili olarak ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Bursa Nakliye firması olan Ertaş Nakliye kaliteli hizmet, uygun fiyat garantisi vermekteyiz.