WhatsApp
Telefon
 • Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No:21 Nilüfer/Bursa
 • info@bursanakliyeci.net
Kamyonet Nakliye Hizmeti

Kamyonet Nakliye Hizmeti

Kamyonet nakliye hizmeti, taşınmasını istemiş olduğumuz ürün ya da eşyalarınızın bir yerden başka bir yere taşınmasında karşınıza çıkan nakliye çeşitlerinden birisidir. Taşınması gereken ürün ya da eşyalarınız varsa, kendi aracınız ile taşımak, kargoya vermek veya profesyonel bir nakliye firmasına başvurmak gerekecektir.

Taşınacak ürün ya da eşyalarınızın ebatları büyük ve kırılma riski içeriyorsa kendi imkânlarınız ile taşımak pekte avantajlı olmayacaktır.  Ürün ya da eşyalarınızı kendi aracınıza yüklerken gerekecek olan iş gücü, paketleme giderleri, yakıt giderleri ve herhangi bir kırılma sonucunda oluşacak olan maliyetler açısından doğru bir tercih olmayacaktır.

Ayrıca Kargo şirketleri ile göndermeyi tercih etmeniz durumunda istediğiniz sürede ve fiyatlarda taşıma olmayacağı için nakliye hizmeti sunan firmaları tercih edebilirsiniz.

Bu noktada Bursa kamyonet nakliye olarak tecrübeli personellerimiz ile en uygun fiyatlarımız ile taşımacılık anlamında sizlere çözümler sunmaktayız. Günün her saati 0532 635 39 68 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kamyonet Nakliye Nedir?

Bir noktadan başka bir noktaya taşınmasını istenmiş olduğunuz ürünlerinizin ebatları büyük değil ve şehir içi ya da yakın şehirlerarası mesafede ise araç filomuzda bulunan kamyonetlerimiz ile nakliye işinize talibiz. Şehir içi ya da Şehirler arası kamyonet ile yapılan taşıma işlemine kamyonet nakliye denilmektedir.

Kamyonet Kiralamak Avantajlı mıdır?

Kamyonet kiralarken taşınması gereken ürün ya da eşyalarınızın özelliği, kurulumu, araca yüklenmesi ve sigorta gibi maliyetleri düşünmeliyiz. Eğer taşınacak eşyalarımız çok fazla ve birden fazla sefer yapılacaksa kamyonet kiralamak ilk başta mantıklı gelebilir.

Ancak ürün ya da eşyaların araca yüklenmesi için gereken insan gücü maliyetleri, akaryakıt giderleri, montaj hizmeti giderleri ve kaza anında sigorta sorunları hesaba katılınca kamyonet kiralamak avantajlı olmayacaktır.

Kamyonet Nakliye Hizmetinin Avantajları

 • Ekstra işi gücü maliyeti yoktur.
 • Kurulum ve montaj maliyetleri yoktur.
 • Taşınacak ürün ya da eşyalarınız zarar görmez.
 • İstediğiniz gün ve saatte teslimatı yapılır.

Kamyonet nakliye hizmetiniz birden fazla olacaksa bizler ile iletişime geçerek indirim avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Transfer sürecinde eşyalarınızın zarar göreceğini düşünüyorsanız firmamızdan paketleme hizmeti satın alabilirsiniz.

Bursa kamyonet nakliye olarak Bursa il merkezinden veya ilçelerinden yüklerinizin çeşidine ve ebatlarına göre en uygun nakliye çözümleri ile hizmet vermekteyiz.

Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızda hangi tür nakliye hizmetinin daha avantajlı olacağı konusunda bir fikriniz yoksa bizlere 0532 635 39 68 numaralı whatsapp hattımıza fotoğraflarını göndererek bilgi alabilirsiniz.

Ertaş Nakliye – Bursa Nakliye Hizmetleri

Ülkemizin dört bir yanına kamyonet, kamyon, tır ve panelvan türü araçlarımız ile mutlu müşteri portföyü ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sosyal medya sayfalarımız: instagram / facebook / twitter

Not: Karayoları Genel Müdürlüğü Yönetmeliğine uygun bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma İşleminin Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle taşınacak olan eşyalar gözden geçilerek en uygun olan araç yada araçlar belirlenir, paketleme işlemi yapılır, iş gücü veya teknolojik cihazlar ile yükleme işlemi yapılır. Daha sonra müşterilerimizin belirtmiş olduğu adrese yine belirtilen gün ve saat içerisinde eşyaların taşıması yapılır. Varsa kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

İsteğinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz. Bizlere 0532 635 39 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizi genel olarak aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

 • Parsiyel Yük Taşımacılığı Hizmeti (Parça eşya taşıma)
 • Komple Yük Taşımacılığı Hizmeti
 • Ekspres Taşımacılık Hizmeti
 • Ofis Taşımacılığı Hizmeti
 • Koli Taşımacılığı Hizmeti
 • Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti
 • Kamyonet Nakliye Hizmeti
 • Eşya Taşıma Hizmeti

Nakliye fiyatlarımızı taşınacak olan eşyanın yoğunluğu, paketleme hizmeti, asansör hizmeti ve mesafeye göre belirlemekteyiz. Talep etmeniz halinde fiyat konusu ile ilgili olarak ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Bursa Nakliye firması olan Ertaş Nakliye kaliteli hizmet, uygun fiyat garantisi vermekteyiz.