WhatsApp
Telefon
  • Üçevler Mahallesi Denizciler Cad. No:21 Nilüfer/Bursa
  • info@bursanakliyeci.net
Eşya Taşıma Hizmeti

Eşya Taşıma Hizmeti

Eşya taşıma ile ilgili olarak beyaz eşya, mobilya, çeyiz eşyası ve küçük ölçekli kolilerin şehir içi ya da şehirler arası bir noktadan alınarak belirtilen başka bir noktaya taşınmasıdır. Fazla eşyası olmayan az eşyası olan, fazla ücret ödemek isteyen müşterilerimize bursa il merkezi ilçelerinde  parça eşya taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Ev eşyası taşıma hizmetinde, taşınacak olan eşyalarınızın özenle paketlemesi yapılarak araçlarımıza yüklemesi yapılmakta, belirtilen gün ve saatte istenilen noktaya teslimi yapılmaktadır. Bu işlemler yapılırken eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun asansörlü araçlarımız ile  araçlarımıza yüklenir ve aynı şekilde teslimi yapılır. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra alanında uzman personellerimiz ile kurulum ve montaj gerektiren eşyalarınız varsa kurulumu ve montajı yapılır.

Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı 0532 635 39 68 numaralı whatsapp hattımıza fotoğraflarını göndererek fiyat ve süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ertaş Nakliye – Bursa Nakliye Hizmetleri

Ülkemizin dört bir yanına kamyonet, kamyon, tır ve panelvan türü araçlarımız ile mutlu müşteri portföyü ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Osmangazi Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Osmangazi ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Nilüfer Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Nilüfer ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Yıldırım Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Yıldırım ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Gürsu Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Gürsu ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Kestel Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Kestel ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Orhangazi Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Orhangazi ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Gemlik Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Gemlik ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Karacabey Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Karacabey ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Mustafakemalpaşa Eşya Taşıma Hizmeti: Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan eşyalarınızı, uygun araç ve taşıma çözümlerimiz ile istediğiniz noktaya nakliyesini sağlıyoruz.

Sosyal medya sayfalarımız: instagram / facebook / twitter

Not: Karayoları Genel Müdürlüğü Yönetmeliğine uygun bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma İşleminin Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle taşınacak olan eşyalar gözden geçilerek en uygun olan araç yada araçlar belirlenir, paketleme işlemi yapılır, iş gücü veya teknolojik cihazlar ile yükleme işlemi yapılır. Daha sonra müşterilerimizin belirtmiş olduğu adrese yine belirtilen gün ve saat içerisinde eşyaların taşıması yapılır. Varsa kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

İsteğinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz. Bizlere 0532 635 39 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizi genel olarak aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

  • Parsiyel Yük Taşımacılığı Hizmeti (Parça eşya taşıma)
  • Komple Yük Taşımacılığı Hizmeti
  • Ekspres Taşımacılık Hizmeti
  • Ofis Taşımacılığı Hizmeti
  • Koli Taşımacılığı Hizmeti
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti
  • Kamyonet Nakliye Hizmeti
  • Eşya Taşıma Hizmeti

Nakliye fiyatlarımızı taşınacak olan eşyanın yoğunluğu, paketleme hizmeti, asansör hizmeti ve mesafeye göre belirlemekteyiz. Talep etmeniz halinde fiyat konusu ile ilgili olarak ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Bursa Nakliye firması olan Ertaş Nakliye kaliteli hizmet, uygun fiyat garantisi vermekteyiz.