WhatsApp
Telefon
Telefon
  • Üçevler Mahallesi Dinar Sokak No:52 C/A Nilüfer/Bursa
  • info@bursanakliyeci.net
Şehir İçi Nakliye
24 Şubat 2022, 02:47

Şehir İçi Nakliye

Şehir içi Nakliye Hizmeti, ev veya işyerlerinizde taşınmasını istediğiniz eşya ya da ürünlerin aynı şehir içerisinde belirli bir noktaya ücret karşılığında taşınması hizmetine şehir içi nakliye denilmektedir. Şehir içi nakliye hizmetinde dikkat edilmesi gereken bazı noktaları bulunmaktadır. Öncelikle bu hizmeti satın alırken alanında uzman personel kadrosuna sahip firmalar tercih edilmelidir. Eğer taşınacak eşya ya da malzemelerin ambalaj ihtiyacı varsa, ambalaj ve paketlemenin özenle yapılması gerekir. Özenle yapılmayan, gelişi güzel yapılan paketleme neticesinde eşyanız zarar görecektir.

Taşınacak olan eşyalarınız, boyutlarına ve yoğunluğuna göre uygun araçlarda transferi yapılmalıdır. Eğer uygun araçlar ile transfer işlemi yapılmaz, en az iki araç gerekirken tek bir araca yüklenerek taşınması yapılırsa eşyalarınız yada malzemeleriniz kırılacak, ezilecek ve zarar görecektir.

Eşyalarınız bizler için değerlidir

Avşar Nakliye olarak taşınması yapılacak olan eşyalar bizler için çok değerlidir.  Eşyalarınızın paketleme ihtiyacı var ise özenle paketleyerek kendi eşyamız gibi belirtmiş olduğunuz noktaya ulaşmasını sağlamaktayız.

Bursa Şehir İçi Nakliye

Bursa il merkezi ve ilçelerine nakliye hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duymuş olduğunuz nakliye hizmetleri için yüklerinize talibiz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve uygun araç filosu çözümlerimiz ile şehir içi nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir. Bizlere 7/24 saat 0532 635 39 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliye Fiyatları

Bursa şehir içi nakliye fiyatları konusunda sizlere en uygun nakliye fiyatlarını sunmaktayız. Fiyatlarımızın uygunluğunun yanında kaliteli taşımacılık hizmetinden ödün vermemekteyiz. Müşterilerimize en uygun fiyat çözümlerini sunmaktayız.

Ucuz nakliye mi ? Kaliteli nakliye mi?

Her insan eşyasının ucuza taşınmasını isteyecektir. Ancak ucuz değil kaliteli bir şekilde taşınması sizler için daha avantajlı olacaktır. Ucuz bir şekilde taşınacak olan eşyanız, zamanında veya sağlam bir şekilde istediğiniz noktaya ulaşmayacaktır. Eğer taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın istediğiniz süre içerisinde herhangi bir zarar görmemiş olarak taşınmasını istiyorsak, kaliteli ve uygun fiyat veren firmaları tercih etmelisiniz. Kaliteli hizmet verdiğini belirterek sizlerden yüksek fiyatlar isteyen firmalardan da uzak durmalısınız.

“Kaliteyi ve uygun fiyatları uzaklarda aramayınız. Bir telefon kadar sizlere yakınız.”

Ertaş Nakliye – Bursa Nakliye Hizmetleri

Ülkemizin dört bir yanına kamyonet, kamyon, tır ve panelvan türü araçlarımız ile mutlu müşteri portföyü ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sosyal medya sayfalarımız: instagram / facebook / twitter

Not: Karayoları Genel Müdürlüğü Yönetmeliğine uygun bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Sosyal Medya :
Nakliye Aracı Kiralama
02 Ocak 2023, 01:14
SONRAKİ