WhatsApp
Telefon
Telefon
 • Üçevler Mahallesi Dinar Sokak No:52 C/A Nilüfer/Bursa
 • info@bursanakliyeci.net
Bursa Nakliye Firması
02 Ocak 2023, 00:55

Bursa Nakliye Firması

Lojistik Sektörü ve Nakliyat

Nakliye lojistik sektörünün en önemli kavramıdır. Bu kavram demiryolu, deniz, hava ve karayolu ile eşyanın bir yerden başka bir yere güvenli ve sağlam bir şekilde aktarılmasını ifade eder. Bursa Nakliye Firması karayolu nakliye işinde güvenilir ve sağlam araçları, mesleki yeterliliğe sahip personeli ve yeterli bilgi birikimine sahip teknik ekibe sahiptir. Nakliye kelimesinin tam karşılığı taşıma işi yada ücretli taşıma işi demektir.

Taşınan bir ev eşyası, herhangi bir ürün, mal yada taşınabilir herhangi bir şey olabilir. Taşınacak eşya taşıma işini yaptıran için önemli olduğu kadar, taşıyan içinde önemli olmak zorundadır. Firmamız tarafından taşınan her eşya kıymetli olarak kabul edilir ve buna göre taşınır.

Karayolunda Nakliye Nasıl Olmalı

Bursa Nakliye Firması günümüz teknolojisini takip eden, güncel araç ve ekipmana sahip, nakliye konusunda olması gereken prosedürleri uygulayan, çağdaş, dinamik bir firmadır. Yurt içinde yapılan eşya taşımalarında, mal ve malzeme taşımalarında en çok kullanılan taşıma karayolu nakliyesidir. Karayolunda nakliye hizmetlerinin güvenle yapılabilmesi için;

 • Öncelikle ilgili firmanın bu işi yapabileceğini gösteren bir yetki belgesi olmalıdır.
 • Firmanın kullandığı araçların firma adına kayıtlı ve bakımlı olması gerekir.
 • Araçları kullanacak personele ait mesleki yeterlilik belgelerinin olması gerekir.
 • Araçları kullanacak şoförlere ait psikoteknik belgelerinin alınmış olması ve geçerli olması gerekir.
 • Şoförlere ait ehliyetlerin kullanacağı araç ile uyumlu olması gerekir.
 • Araçların muayene ve sigorta belgeleri tam olmalıdır.

Kargo Firması mı Nakliyle Firması mı

Kargo firmaları da nakliye firmaları gibi taşıma işi yapar. Ancak Bursa Nakliye Firması ile kargo firmaları arısında fark vardır. Kargo firmaları ile nakliye firması arasındaki farkları açıklamak gerekirse;

 1. Kargo firmaları birçok müşteriye ait olan ürünleri bir araçta toplar. Nakliye firmaları ise genel olarak bir kişiye ait olur.
 2. Kargo firmaları sistematik olarak bir çok insana ait küçük paketlerin teslim edilmesi işini yapar. Nakliye firmaları hacim olarak daha büyük ve bir kişiye ait taşıma işlerini yaparlar.
 3. Bir eşya taşımasında kargo firmaları birden çok nakliye aracı kullanabilir. Ancak nakliye firmaları tek bir araç kullanarak taşıma işlemini yaparlar. Aktarma işlemi yapmazlar.

Firmamız nakliye hizmetlerini yürürlükte bulunan mevzuatlara uygun olarak, gerekli donanım ve yetki belgelerine sahip bir şekilde yapmaktadır. Firmamız tarafından verilen hizmete ait ücret araçların gideceği yer, bölge, taşınacak eşyanın cinsi gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir.

“Kaliteyi ve uygun fiyatları uzaklarda aramayınız. Bir telefon kadar sizlere yakınız.”

Ertaş Nakliye – Bursa Nakliye Hizmetleri

Ülkemizin dört bir yanına kamyonet, kamyon, tır ve panelvan türü araçlarımız ile mutlu müşteri portföyü ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sosyal medya sayfalarımız: instagram / facebook / twitter

Not: Karayoları Genel Müdürlüğü Yönetmeliğine uygun bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Sosyal Medya :
Bursa Kamyonet Nakliye Fiyatları
02 Ocak 2023, 00:15
ÖNCEKİ
Nakliye Aracı Kiralama
02 Ocak 2023, 01:14
SONRAKİ